mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj31
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1625

We have: 15 guests, 9 bots online
Twój IP: 18.208.159.25
 , 
Dzisiaj jest: Paź 14, 2019

Reforma edukacji

Gabinety specjalistyczne

WOŚP

VI Koncert Noworoczny
piątek, 13 stycznia 2017 13:25
PDF Drukuj Email

9 stycznia 2017 roku w mroźny, zimowy wieczór już po raz szósty  w naszej szkole odbył się Koncert Noworoczny. Pomimo niskiej temperatury, frekwencja dopisała. Licznie przybyli zaproszeni goście, rodzice oraz mieszkańcy gminy Józefów, którym ten wieczór dostarczył wielu wrażeń. W sali udekorowanej na wzór zimowego krajobrazu, przy pięknie nakrytych stołach, publiczność oczekiwała na pierwsze występy. Blask zapalonych świec, rozświetlone choinki, zapach gałązek świerkowych, pięknie nakryte i udekorowane stroikami stoły wprowadziły w świąteczny klimat. Występy  rozpoczęli uczniowie klas I-III. Poprzebierani za anioły i górali, z wielkim zaangażowaniem śpiewali kolędy pastorałki oraz wzruszali recytacjami wierszy o tematyce świątecznej . W dalszej części  wystąpili utalentowani muzycznie uczniowie z klas: IIa, IIIa, IIIb i Va, którzy wykonali piękne interpretacje kolęd na skrzypcach, flecie, akordeonie oraz gitarze.

W drugiej części koncertu wystawione zostały jasełka pt. tytułem „Boże Narodzenie mimo wszystko”, w wykonaniu uczniów z klasy Va, VIa i VIb. Przedstawienie skłoniło widzów do refleksji nad wartościami życiowymi, podkreśliło marność rzeczy doczesnych, ulotnych, wskazując jednocześnie wartości najważniejsze, takie jak miłość, przyjaźń, wiara i nadzieja. Chór szkolny Animato, uświetnił swym występem jasełka, a melodie wybrzmiałych kolęd na długa pozostaną w naszych sercach.

Po występach uczniów dyrektor szkoły pani Edyta Nieśpiał wyraziła wdzięczność zebranym za liczne przybycie i gorące przyjęcie młodych talentów,  którzy „przygotowali cudowną ucztę muzyczną”. Swoje podziękowania skierowała również do wszystkich  zaangażowanych w przygotowanie tego wieczoru: uczniów, nauczycieli, rodziców, Miejskiego Ośrodka Kultury oraz przyjaciół szkoły.  Na zakończenie zabrał głos Burmistrz Józefowa – pan Roman Dziura, mówiąc o niepowtarzalnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, której można było doświadczyć podczas tego wieczoru. Wyraził swój zachwyt, a zarazem dumę, że właśnie takie inicjatywy są podejmowane w naszej gminie. Podkreślił jednocześnie, że zorganizowanie takiego wieczoru wymagało pracy, czasu i zaangażowania wielu osób.

 

Zdjęcia w galerii

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzie sie wicej privacy policy.

Akceptujesz pliki cookies tej witryny

EU Cookie Directive Module Information