mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterW tym tygodniu568

We have: 49 guests online
Twój IP: 54.167.29.208
 , 
Dzisiaj jest: Lut 20, 2018

Reforma edukacji

Gabinety specjalistyczne

WOŚP

Karolina Hanczarek kl. II SP Księżpol - Bambo - NAGRODA
Paweł Berdzik kl. II SP Majdan Nepryski - Lokomotywa - Wyróżnienie
Zuzanna Parada kl. Va - ZSS Rejowiec Fabryczny - Ptasie Radio - NAGRODA
Julia Ostasz kl. IVa - SP Józefów - Słoń Trąbalski - NAGRODA
Kinga Bździuch kl. III SP Górecko Stare - Dyzio Marzyciel - NAGRODA
Karolina Warchoł kl. Vc - ZSO nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie - Dyzio marzyciel - NAGRODA
Paweł Łokaj kl. III SP Górecko Stare - Słoń Trąbalski - Wyróżnienie
Konrad Kudełka kl. V SP Stanisławów - Ptasie radio - Wyróżnienie
Maja Soczyńska kl. IIIa ZSS Rejowiec Fabryczny - Kotek - Wyróżnienie
Gabriel Olesiuk kl. IIIb SP Józefów - Warzywa - Wyróżnienie
Ewelina Malec kl. VIa SP Józefów - Kotek - Wyróżnienie
Szymon Korpal kl. I SP Księżpol - Lokomotywa - Wyróżnienie
Julia Pawluk kl. II ZSS Tereszpol Zaorenda - Idzie Grześ - Nagroda
Mateusz Szmołda kl. I SP Księżpol - Lokomotywa - Wyróżnienie
Magdalena Czarnecka kl. V SP Majdan Nepryski - Lokomotywa - Wyróżńienie
Marlena Zaśko kl. IIIb SP Józefów - Słoń Trąbalski - NAGRODA
Krzysztof Rychter kl. IVb SP Józefów - Rzepka - Wyróżnienie
Alan Surmacz kl. II SP Józefów - Słowik - Wyróżnienie
Alicja Siatka kl. IVa ZSO nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie - Idzie Grześ - NAGRODA
Kinga Poznańska kl. V - SP Teresin - Dyzio Marzyciel - NAGRODA
Jakub Garbiec kl. II SP Majdan Nepryski - Warzywa- Wyróżnienie
Wiktoria Lal kl. III SP Majdan Nepryski - Lokomotywa - NAGRODA
Łukasz Kosowski kl. Vb ZSO nr 8 z Odziałami Sportowymi w Chełmie - Lokomotywa - Wyróżnienie
Łucja Szponar kl. II SP Stanisławów - Ptasie Radio - NAGRODA
Weronika Auguściuk kl. IVa ZSO nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie - Rzepka - Wyróżnienie
Dominika Szwed - kl. V SP Józefów - Ptak - NAGRODA
Joanna Kasprzyk kl. IIIa SP Józefów - Słoń Trąbalski - Wyróżnienie
Judyta Lipian kl. II SP Józefów - Rzepka - NAGRODA
Mielniczek Kacper kl. IVb - SP Józefów - Lokomotywa - NAGRODA
Justyna Malec kl. IVb SP Józefów - Ptasie Radio - NAGRODA
Michał Jamroz kl. Va SPJózefów - Idzie Grześ - NAGRODA
Alan Palczyński kl. I SP Teresin - Rzepka - NAGRODA
Diana Szymańska kl. VI SP Stanisławów - Rzepka - Wyróżnienie
Milena Zaśko kl. IVa SP Józefów - Rzepka - NAGRODA
Magdalena Osuch kl. III SP Górecko Stare - Okulary - Wyróżnienie
Wyniki międzyszkolnego konkursu - „Moi przyjaciele z wierszy Juliana Tuwima – słowem i pędzlem malowani” - GALERIA
OzioGallery2 by Joomla.it


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzie sie wicej privacy policy.

Akceptujesz pliki cookies tej witryny

EU Cookie Directive Module Information