mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj472
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1438

We have: 12 guests, 1 bots online
Twój IP: 18.205.246.238
 , 
Dzisiaj jest: Sty 22, 2019

Reforma edukacji

Gabinety specjalistyczne

WOŚP

Zespół Tańca Ludowego „Zwierzyniacy” w naszej szkole!
wtorek, 15 maja 2018 11:06
PDF Drukuj Email

W ramach realizacji projektu „Wychodzimy z pudełka – działamy kreatywnie” dofinansowanego przez firmę Model z Biłgoraja naszą szkołę odwiedził Zespół Tańca Ludowego „Zwierzyniacy”, który zaprezentował regionalne tańce, pieśni oraz barwne stroje ludowe. Po występie, kierownik zespołu i młodsi członkowie „Zwierzyniaków”, przeprowadzili warsztaty taneczne dla uczniów klas I – III. Uczniowie bardzo szybko nauczyli się wybranych kroków i układów tanecznych. W czasie warsztatów uczniowie nie tylko uczyli się od siebie ale również zawiązali nowe przyjaźnie. Wszyscy stwierdzili, że polskie tradycje ludowe są przepiękne i warto je kultywować ale roztoczańskie są najbliższe sercu.


ZDJĘCIA

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzie sie wicej privacy policy.

Akceptujesz pliki cookies tej witryny

EU Cookie Directive Module Information