mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj42
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2616

We have: 7 guests online
Twój IP: 100.26.182.28
 , 
Dzisiaj jest: Wrz 20, 2019

Reforma edukacji

Gabinety specjalistyczne

WOŚP

Absolwent naszej szkoły stypendystą Marszałka!
środa, 11 stycznia 2017 20:23
PDF Drukuj Email

Śledzimy losy naszych absolwentów, obserwujemy ich sukcesy w gimnazjum, na kolejnych etapach edukacji a nawet w dorosłym życiu. Z wieloma współpracujemy przy organizacji różnorodnych działań i projektów. Niejeden z nich może być wzorem dla naszych uczniów.

Takim przykładem jest Mikołaj Kraczek absolwent roku 2015/2016, obecnie uczeń klasy I Gimnazjum w Józefowie. Dzięki wysokim wynikom nauczania oraz wielu sukcesom w konkursach przedmiotowych i innych uzyskał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego wraz z 20 innymi uczniami gimnazjów z powiatu biłgorajskiego w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016/2017”. Wcześniej Mikołaj otrzymał także stypendium Burmistrza Józefowa w ramach Lokalnego programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Józefów.

 

Mikołaj jesteś wzorem dla młodszych kolegów!

Serdecznie Ci gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzie sie wicej privacy policy.

Akceptujesz pliki cookies tej witryny

EU Cookie Directive Module Information