mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj203
mod_vvisit_counterW tym tygodniu203

We have: 19 guests online
Twój IP: 54.210.158.163
 , 
Dzisiaj jest: Cze 16, 2019

Reforma edukacji

Gabinety specjalistyczne

WOŚP

WYNIKI IV Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno– Literackiego „Zamknij w kadrze, opowiedz piórem z biało-czerwonym atramentem”
poniedziałek, 21 maja 2018 11:08
PDF Drukuj Email

Kategoria kl. I – III szkoły podstawowe:


Nagroda: Marta Malinowska „Poległym w Błudku”, Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.

Nagroda: Martyna Oleszczak „Brzozowy krzyż”, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Majdanie Nepryskim.


Kategoria kl. IV – VI szkoły podstawowe:

Nagroda: Sandra Derylak „Rozmowa z kamieniem” Publiczna Szkoła Podstawowa
im. T. Kościuszki w Lipinach Górnych.

Nagroda: Kacper Świst „Ocalić od zapomnienia”, Zespół Szkół w Krasnobrodzie.

Nagroda: Emilia Kuźmiczuk „Kaskady na rzece Sopot”, Szkoła Podstawowa nr 54 przy SOSW w Lublinie.

Wyróżnienie: Nikodem Jerzy Stasiak „Mały Patriota” Szkoła Podstawowa
im. Dziewanowskich w Płonnem.

Wyróżnienie: Rafał Mankiewicz „Krzyk ciszy” Szkoła Podstawowa nr 5
im. J. Kusocińskiego w Świdniku.

Wyróżnienie: Martyna Poniewozik „Dolina Krzyży” Szkoła Podstawowa nr 5
im. J. Kusocińskiego w Świdniku.

Wyróżnienie: Dominika Oleszczak „Naszym bohaterom” Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.


Kategoria kl.VII szkoły podstawowej i szkoły gimnazjalne:


Nagroda: Karolina Rycerz „O zapomnieniu” Publiczna Szkoła Podstawowa
im. M. Konopnickiej w Bystrzycy Starej.

Nagroda: Weronika Filipczyk „Płatki wspomnień” Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Powstańców Śląskich w Dobrodzieniu.

Nagroda: Olga Sobkowicz „Krzyż wolności” Publiczna Szkoła Podstawowa
im. M. Konopnickiej w Bystrzycy Starej.

Wyróżnienie: Dominika Czuj „Ratunek z gór”, Gimnazjum nr 22 przy SOSW w Lublinie.

Wyróżnienie: Kaja Peć „Nurt niepodległości” Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.

Wyróżnienie: Eliza Karaś „Powstanie Wielkopolskie” Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstania Wielkopolskiego w Wolsztynie.


Kategoria szkoły ponadgimnazjalne i dorośli:


Nagroda: Alicja Danuta Bryguła „Polskość” I LO im. M. Kopernika w Parczewie.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzie sie wicej privacy policy.

Akceptujesz pliki cookies tej witryny

EU Cookie Directive Module Information