mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj31
mod_vvisit_counterW tym tygodniu544

We have: 13 guests online
Twój IP: 35.175.179.52
 , 
Dzisiaj jest: Cze 26, 2019

Reforma edukacji

Gabinety specjalistyczne

WOŚP

Samorząd Uczniowski
Zaproszenie na dyskotekę - Dzień Chłopaka
poniedziałek, 26 września 2016 00:00
PDF Drukuj Email

b_150_100_16777215_0___images_stories_2016_2017_dyskoteka2016su.jpg

 
SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
środa, 14 września 2016 00:00
PDF Drukuj Email

Przewodniczący SU – Gabriel Olesiuk

Z – ca przewodniczącego – Martyna Biszczanik

Opiekunowie SU: Beata Droździel, Katarzyna Łosiewicz, Maria Mielniczek


Poczet sztandarowy:

Wojciech Puźniak

Karolina Bojarska

Martyna Nowicka


Sekcja dekoracyjna:

Przewodnicząca sekcji – Julia Fryc

Z – ca przewodniczącej – Kinga Bździuch

Członkowie: Krzysztof Buczkowski, Oliwia Gontarz, Mateusz Kukiełka,

Adrian Nieśpiał, Jagoda Wojciechowska


Sekcja naukowa:

Przewodnicząca sekcji – Emilia Dura

Z – ca przewodniczącej – Przemysław Kozyra

Członkowie: Szymon Kudełka, Olga Kusztykiewicz, Judyta Lipian,

Miłosz Wojciechowski


Sekcja porządkowa:

Przewodnicząca sekcji – Joanna Kasprzyk

Z – ca przewodniczącej – Martyna Nowicka

Członkowie: Michał Buczkowski, Piotr Rogowski, Kornelia Szponar,

Adrian Zawiślak


Sekcja rozrywkowa:

Przewodniczący sekcji – Mateusz Nowak

Z – ca przewodniczącego – Wojciech Puźniak

Członkowie: Martyna Biszczanik, Wojciech Herda, Jakub Kasprzyk,

Norbert Lipian, Julia Narcińska

 
Regulamin Konkursu czystości
wtorek, 13 września 2016 00:00
PDF Drukuj Email

Regulamin ikona_word.gif

 
Zaproszenie na dyskotekę
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 20:01
PDF Drukuj Email

b_150_100_16777215_0___images_stories_2015_2016_zaproszenie_dyskoteka.jpg

 
Wyniki Konkursu Wielkanocnego
piątek, 25 marca 2016 00:00
PDF Drukuj Email

b_150_100_16777215_0___images_stories_2015_2016_dsc01187.jpgW dniu 23.03.2016r. rozstrzygnięto Konkurs Wielkanocny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Komisja konkursowa spośród zgłoszonych prac wyłoniła zwycięzców.

 

 

Kategoria klas I-III:

I miejsce – Kluczkowski Norbert klasa Ia

II miejsce – Julia Bielak klasa IIa

III miejsce – Szymon Korzec klasa IIIa

 

Wyróżnienia:

Karina Holko – klasa Ib

Patrycja Pawlik – klasa Ib



Kategoria klas IV-VI:

I miejsce – Mateusz Nowak klasa Va

II miejsce – Jakub Sikora klasa Va

III miejsce – Bruno Kula klasa VIa



Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego życzą całej społeczności szkolnej wesołych

i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 28

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzie sie wicej privacy policy.

Akceptujesz pliki cookies tej witryny

EU Cookie Directive Module Information